Skip links

Kurumsal

Vizyon

Yenilenebilir enerji kaynaklarını en etkin biçimde kullanarak yüksek verimlilikli ısıtma – soğutma – iklimlendirme sistem tasarımları yaparak enerji tasarrufu sağlamak ve bu faaliyeti genele yayarak ülkemize katma değer sağlamaktır.

Misyon

Genç ve dinamik kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmak, hizmet verdiği İklimlendirme sektöründeki uygulama alanında inovasyon odağında çözümler üretmektir. Bu misyonla müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini teknolojik alt yapı ile en doğru yöntemle karşılamaktır.

Hakkımızda

2006 Yılında Doğalgaz Mühendislik Firması olarak kurulan firmamız, ana faaliyet konusu olarak kendisine; Taahhüt, proje ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir.

Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız, kuruluşu çok daha eski tarihlere dayanan bir çok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmiştir.

Sektörün lider tedarikçi markaları ile yaptığı bayilik antlaşmaları ileri teknolojiye sahip ısı pompası, radyatör ve yardımcı malzemeleri, güvenilir ve güçlü alt yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmaktadır.

Tüketiciye verdiği bu hizmetlere yenilerini eklemeye devam etmek ve daha fazla tasarruf etmelerini sağlamak amacı ile 2010 yılında ürün grupları arasına ısı pompalarını da dahil etmiştir. Aynı konfor ve kaliteli hizmeti daha ucuza sağlayarak müşterilerini bir o kadar memnun etmektedir.

Ülkemizin her bölgesinde bu hizmeti sunabilmek için 2017 yılında Isı Pompası platformunu kurmuştur. Bu platformun kurulmasının en büyük amacı tüketicilere hızlı, kaliteli ve etkin hizmet sunarak bilinçlendirmektir.

YÖNETİM KURULU

Yavuz KILIÇ

Yönetim Kurulu Üyesi

İrfan KOCABAŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

Gökhan ÇELİK

Yönetim Kurulu Üyesi
Sohbeti Başlat
Yardıma ihtiyacınız mı var ?