Skip links

Entegre Çözümler

Ücretsiz Keşif

  Toll Free Call Center:

  +48 4348 80 32

  Hava Kaynaklı Isı Pompası

  Hava Kaynaklı Isı Pompası

  Havadan gelen ısı düşük sıcaklıkta bir akışkan ile emilir. Bu akışkan daha sonra sıcaklığının arttığı bir kompresörden geçer ve yüksek sıcaklıktaki suyu evin ısıtma ve kullanım sıcak su devrelerine aktarır. İki ana tip hava kaynağı ısı pompası sistemi vardır.

  Learn more

  Su Kaynaklı Isı Pompası

  Su Kaynaklı Isı Pompası

  Su kaynaklı ısı pompası sistemleri ısı kaynağı olarak suyu kullanırlar. Kullandıkları su kaynakları ve borulama mekanizmalarına göre gruplandırılabilir.

  Learn more

  Toprak Kaynaklı Isı Pompası

  Toprak Kaynaklı Isı Pompası

  Toprak kaynaklı bir ısı pompası, bahçenize gömülmüş toprak döngüsü denilen bir boru halkası etrafında su ve antifriz karışımını dolaştırır. Zeminden gelen ısı, akışkana absorbe edilir ve daha sonra bir ısı eşanjöründen ısı pompasına geçer. Zemin yüzey altında oldukça sabit bir sıcaklıkta kalır, bu nedenle ısı pompası yıl boyunca kullanılabilir.

  Learn more

  Havuz Isı Pompası

  Havuz Isı Pompası

  İnverter ısı pompaları, yüzme havuzlarının veya spa havuzlarının ısıtılması için tasarlanmıştır. Havadaki ısıyı emerler, verimli bir şekilde eşanjör aracılığıyla havuzun suyuna aktarırlar. Çok verimli bir COP için ısı eşanjörleri, soğutucu akışkanlar, elektronik genleşme valfleri ve yazılımla optimize edilmiş bileşenlerin bir kombinasyonunu kullanılır.

  Learn more
  Sohbeti Başlat
  Yardıma ihtiyacınız mı var ?